Program Laboratoria Przyszłości

#LaboratoriaPrzyszłości

W miesiącu październiku zrealizowano 16 godzin zajęć lekcyjnych z wykorzystaniem sprzętu zakupionego w ramach programu. W klasach IV - VIII były to zajęcia z informatyki, biologii, języka polskiego, chemii, fizyki, edukacji dla bezpieczeństwa, plastyki, języka angielskiego oraz zajęcia z wychowawcą. W klasach młodszych sprzęt wykorzystano na zajęciach edukacji polonistycznej i przyrodniczej. Nauczyciele najczęściej wykorzystywali wizualizer (np. pokaz budowy liścia, prezentacja planu ewakuacji szkoły, analiza wyników sprawdzianów, sporządzanie mieszanin), aparat fotograficzny w celu dokumentowania lekcji oraz sprzęt nagłaśniający w celu prezentacji bohaterów lektury. Sprzętu nagłaśniającego użyto również do przygotowania i poprowadzenia  apelu szkolnego poświęconego Patronowi  Janowi Pawłowi II, a aparatu fotograficznego do udokumentowania uroczystości.