O projekcie Rekrutacja Harmonogramy zajęć dodatkowych

Projekt "Program rozwoju edukacji przedszkolnej w Gminie Zaręby Kościelne"

Wyniki rekrutacji do projektu:

Lista dzieci zakwalifikowanych - zadanie: nowe miejsca wychowania przedszkolnego w grupie 3-latków.pdf

Lista dzieci zakwalifikowanych - zadanie: wydłużenie godzin funkcjonowania ośrodka wychowania przedszkolnego.pdf

Szanowni Rodzice dzieci w wieku przedszkolnym!

Planowane zmiany w funkcjonowaniu oddziałów przedszkolnych w przyszłym roku szkolnym 2020/21, tj. wydłużenie do 10 godzin funkcjonowania oddziałów przedszkolnych, utworzenie dodatkowego oddziału oraz wzbogacenie oferty edukacyjnej o dodatkowe zajęcia (rytmika i zajęcia gimnastyki korekcyjnej), będą realizowane w ramach projektu „Program rozwoju edukacji przedszkolnej w Gminie Zaręby Kościelne” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-20, oś priorytetowa X Edukacja dla rozwoju regionu, działanie 10.1 Kształcenie i rozwój dzieci i młodzieży, poddziałanie 10.1.4 Edukacja przedszkolna.

W związku z tym Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zarębach Kościelnych ogłasza rekrutację uczestników do projektu. O pobranie i wypełnienie załączonych poniżej dokumentów proszeni są tylko ci rodzice, którzy w złożonych wcześniej kartach zgłoszenia do przedszkola zadeklarowali wydłużony ponad 5 godzin dziennie czas pobytu dziecka w przedszkolu.

Po zapoznaniu się z „Regulaminem rekrutacji i uczestnictwa w projekcie …” należy wypełnić  i podpisać załączniki, tj. formularz zgłoszenia dziecka do projektu oraz odpowiednie oświadczenia.

Wypełnione dokumenty należy złożyć w nieprzekraczalnym terminie do dnia 8 lipca 2020 r.:

-  w sekretariacie szkoły,

- przesłać pocztą tradycyjną na adres Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zarębach Kościelnych, ul. Farna 20, 07 – 323 Zaręby Kościelne,

- przesłać scany podpisanych dokumentów na adres: spzareby@wp.pl.

W przypadku nie złożenia w/w dokumentów przez rodzica, dziecko  będzie mogło korzystać z pobytu w przedszkolu tylko 5 godzin dziennie.

REGULAMIN REKRUTACJI.pdf

Załącznik nr 1-Formularz zgłoszenia dziecka do udziału w Projekcie.doc