Historia Kadra pedagogiczna Klasy Przedszkole Świetlica Biblioteka Realizowane programy Pracownicy administracji i obsługi Jadłospis

Jadłospis obowiązujący w stołówce szkolnej

Stawka żywieniowa: 3,00 zł

Lp.

Dni dekadówki

Rodzaj posiłku

1.

Poniedziałek

Zupa ogórkowa  na wywarze drobiowym lub żeberkach z ziemniakami, pieczywo (białe, ciemne  oraz z ziarnami), sok wieloowocowy.

2.

Wtorek

Udko pieczone , ryż, surówka z kapusty pekińskiej, kompot z owoców mrożonych.

3.

Środa

Zupa fasolowa na wywarze drobiowym lub żeberkach,  pieczywo (białe, ciemne oraz z ziarnami), owoc

4.

Czwartek

Zupa pomidorowa z makaronem na wywarze drobiowym, bułeczka maślana, owoc

5.

Piątek

Kotlet rybny, ziemniaki, surówka z kiszonej kapusty, kompot z owoców  mrożonych.

6.

Poniedziałek

Zupa krupnik  na wywarze drobiowym lub żeberkach z ziemniakami, pieczywo (białe, ciemne  oraz z ziarnami), sok wieloowocowy.

7.

Wtorek

Spaghetti z mięsem mielonym, herbata z cytryną, owoc

8.

Środa

Zupa burakowa  na wywarze drobiowym lub żeberkach z ziemniakami, pieczywo (białe, ciemne, oraz  z ziarnami), owoc

9.

Czwartek

Gulasz wieprzowy z ziemniakami, surówka z porów, kompot z owoców mrożonych.

10.

Piątek

Zupa mleczna z płatkami (jęczmiennymi, osianymi), bułeczka  z masłem, dżemem, serem żółtym, owoc.

Poniedziałek

Zupa żurkowa  na wywarze drobiowym z ziemniakami,  bułeczka zwykła, sok wieloowocowy

Wtorek

Pulpety drobiowo- wieprzowe w sosie pomidorowo - warzywnym, kasza jęczmienna lub gryczana, buraczki duszone, kompot z owoców mrożonych.

Środa

Zupa grochowa  na żeberkach z  ziemniakami, pieczywo (jasne, ciemne oraz  z ziarnami), owoc

Czwartek

Rosół z makaronem na wywarze drobiowym, bułeczka maślana, owoc

Piątek

Kotlet rybny, ziemniaki, surówka z białej lub czerwonej kapusty, kompot z owoców mrożonych.

Poniedziałek

Zupa szczawiowa na wywarze drobiowym lub żeberkach z ziemniakami, pieczywo( jasne , ciemne oraz z ziarnami), sok wieloowocowy.

Wtorek

Zupa kapuściana na wywarze drobiowym lub żeberkach z ziemniakami, pieczywo(jasne, ciemne oraz z ziarnami), owoc

Środa

Kotlet ze schabu lub piersi kurczaka lub mielony z ziemniakami, marchewka z groszkiem duszone lub fasolka szparagowa, kompot z owoców mrożonych.

Czwartek

Zupa brokułowa na wywarze drobiowym z ziemniakami pieczywo(jasne, ciemne oraz z ziarnami), owoc

Piątek

Makaron z musem truskawkowym, herbata z cytryną, owoc.

Jadłospis podwieczorków dla przedszkola

Stawka żywieniowa: 2,50 zł

Lp.

Rodzaj posiłku